Jeżeli zmagasz się w swoim życiu z jakimś problemem, sytuacją kryzysową lub po prostu chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o sobie, czy poprawić jakość swojego życia, nie wahaj się z nami skontaktować. Z naszego online doractwa psychologicznego może skorzystać każdy, niezależnie od wieku. Dzieci, które nieskończyły jeszcze 15 lat, mogą korzystać z poradni wraz z rodzicami, ze zgodą rodziców i bez nich. .

Psycholodzy, którzy pracują w poradni są specjalistami w swojej dziedzinie. Jeżeli masz następujące problemy, możesz liczyć na ich pomoc: depresja, bezsenność, stres, spięcie i nepokój, strach i lęk, nagła śmierć bliskiej osoby, wypalenie zawodowe, brak pewności siebie, wstyd w relacjach interpersonalnych, problem z komunikacją, uzależnienie, osobowość, problemy w wychowywaniu dzieci, problemy w szkole i szykana, kryzys w małżeństwie, zdrada, zła komunikacja. ).

Mojra.pl, online poradnia psychologiczna korzysta z internetu, aby pomóc ludziom, którzy potrzebują pilnej konsultacji psychologicznej. Właśnie dzięki internetu możemy komunikować się poprzez Skype, WhatsApp i Viber (opcjonalnie przez telefon) z ludźmi z całej Polski i z zagranicy. Nasi psycholodzy preferują już sprawdzoną formę konsultacji przez Skype. Możesz komunikować się z psychologiem online z własnego domu za pomocą kamerki, bez konieczności wychodzenia. Jeżeli klient nie życzy sobie, by go psycholog zobaczył, nie musi włączać kamerki. Nasz psycholog ma włączoną kamerkę zawsze.

Byś mógł skontaktować się z naszym psychologiem, musisz mieć nainstalowany jeden z następujących programów na komputerze lub w telefonie komórkowym: Skype, WhatsApp lub Viber. Polecamy Skype. Skype, či ..

Konsultacje psychologiczne klienci płacą za pośrednictwem bramy płatniczej GoPay (karta kredytowa, karta debetowa) lub przelewem na konto bankowe poradni.

W każdym profilu psychologa znajdziesz informacje na temat zagadnień, którymi się zajmuje. Jeśli nie jesteś pewien, którego psychologa wybrać, nie wahaj się z nami skontaktować. Doradzimy Ci, który psycholog będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

To może się zdarzyć i ty jako nasz klient masz prawo zmienić psychologa, jeśli uznasz, że to konieczne. Musisz jednak zdać sobie sprawę, że nie warto przechodzić od jednego psychologa do innego. Jeśli zdecydujesz się zmienić psychologa, pamiętaj, że ten nowy psycholog nie zna twojego problemu, więc zaczynasz z nim od nowa. Psycholodzy nie przekazują sobie informacji o klientach. Każda wizyta u psychologa jest poufna.

Najpierw wybierasz długość konsultacji psychologicznej według własnego wyboru (30, 60 albo 90 minut). Jeżeli będzie to twoja pierwsza wizyta u psychologa zalecamy wybrać długość 60 minut. Po dokonaniu płatności na swoim koncie na stronie www.mojra.pl będziesz miał wszystkie potrzebne informacje.

Dalszą konsultację możesz zamawiać po zalogowaniu się. Nasza poradnia psychologiczna jest dostępna również po 16 godzinie czy w weekend. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pomoc psychologiczna powinna być dostępna w możliwie najkrótszym czasie.

Po rezerwacji terminu w naszym kalendarzu a otrzymaniu pieniędzy na nasze konto, wyślemy Ci e-mail z następującymi informacjami:

 • potwierdzenie terminu online konsultacji psychologicznej
 • skype nazwę wybranego psychologa
 • twój unikatowy kod )

Wszystkie te informacje możesz zobaczyć także na swoim koncie po zalogowaniu się. W czasie online konsultacji psychologicznej, który wybrałeś, dodajesz psychologa do kontaktów Skype. Następnie wyślij w wiadomości na Skypie swój unikatowy kod, który otrzymałeś w e-mailu. Potem już wystarczy, że poczekasz aż psycholog zadzwoni do ciebie po sprawdzeniu danych.

Przed konsultacją nie musisz się już niczym martwić. Psycholog sam skontaktuje się z tobą sposobem, który wybrałeś. Możesz ale zostawić swojemu psychologowi przed konsultacją komentarz. Te funkcję znajdziesz w szczegółach Twojej konsultacji po zalogowaniu. Tutaj możesz krótko opisać swojemu psychologowi konkretny problem, aby psycholog mógł łatwiej przygotować się do konsultacji.

Nie trzeba się martwić. Wszystkie te informacje znajdziesz na swoim koncie na stronie internetowej www.mojra.pl.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że może nieoczekiwanie wystąpić awaria połączenia internetowego. Nie martw się. Wiedz, że nasi psycholodzy będą dostępni przez cały czas, w którym miała przebiegać konsultacja psychologiczna, którą zamówiłeś i za którą płacisz. Ważne jest przede wszystkim, aby spróbować ponownie nawiązać połączenie internetowe, które zostało przerwane. To samo zrobi nasz psycholog. Jeśli błąd wystąpił po naszej stronie, oferujemy nową datę online konsultacji psychologicznej bezpłatnie (kwota zapłacona tobą zostanie ci zwrócona na twoje konto). Termin nowej konsultacji zostanie wysłany na twój e-mail. Jeśli błąd jest po twojej stronie, mamy również rozwiązanie. Nasz psycholog skontaktuje się z tobą pod numer telefonu, który podałeś podczas rejestracji a konsultacją będzie przebiegać w formie rozmowy telefonicznej. Jeżeli jednak zdecydujesz się nie wykorzystać tej możliwości, pieniądze nie zostaną ci zwrócone.

Nie musisz obawiać się tego, że skuteczność online konsultacji psychologicznych nie jest taka sama jak konsultacje z psychologiem twarzą w twarz. Zgodnie z wynikami badań, które dotyczą tej kwestii, skuteczność konsultacji psychologicznych online jest w pełni porównywalna ze skutecznością konsultacji z psychologiem twarzą w twarz.

 1. Kliknij na „zamów konsultację“ w górnej części strony internetowej
 2. Z menu wybierz „konsultacja emailowa“
 3. Wybierz pakiet konsultacji, który Cię interesuje (1x, 3x, miesięczny)
 4. Wybierz sposób płatności*
 5. Wypełnij Twój adres emailowy li>
 6. W polu „Twoja wiadomość“ wpisz jak najwięcej informacji o problemu, który chcesz rozwiązać **
 7. Wyślij zamówienie

*Psycholog odpowie Ci najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu, kiedy nasz system zarejestruje przychodzącą płatność za wybraną konsultację. Odpowiedź otrzymasz od PO-PA 8-16 godz.

**To pole służy do opisania Twojego problemu, na który powinien Ci odpowiedzieć nasz psycholog.

Jeśli zamówiłeś konsultację e-mailową, a następnie zamawiasz dalszą, ten sam psycholog zawsze odpowie na Twój e-mail. Działa to tak samo z pakietem konsultacji e-mailowych, psycholog, który odpowiedział po raz pierwszy, zawsze odpowie na nie.

Na wszystkie oferowane konsultacje możesz zakupić bon podarunkowy. Bon jest przenośny, dlatego możesz go podarować komukolwiek. Ważność bonu jest 4 miesiące. Wszystkie produkty znajdziesz w nagłówku naszej strony internetowej. Po zamówieniu bonu podarunkowego zostanie Ci wygenerowany kod, który zostanie zapisany na Twoim koncie użytkownika. Zostanie Ci także automatycznie wygenerowany bon podarunkowy. Ten znajdziesz również na swoim koncie. Wszystkie informacje zostaną Ci też wysłane na e-mail.

Podczas składania zamówienia masz możliwość zaznaczyć „wysłanie bonu podarunkowego na adres“. Jeżeli wybierzesz te opcję, bon podarunkowy zostanie ci wysłany pocztą. Cena wysyłki wynosi 23 Kč.

Jeżeli posiadasz bon podarunkowy i chcesz zamówić konsultację postępuj tak:

 1. Na bonie podarunkowym znajdziesz formę konsultacji (e-mail, telefon, pakiet konsultacji)
 2. W menu wybierz „zamów konsultację“
 3. Wybierz sposób konsultacji
 4. Na końcu zamówienia wybierz sposób płatności „pakiety mojra.pl““
 5. W sekcji „Kupony i bony podarunkowe“ wpisz wygenerowany kod w pole „Kod bonu podarunkowego/ pakietu“. Cena konsultacji wynosić będzie 0 Kč/Euro.
 6. Potem dokończ zamówienie

Często spotykamy się z pytaniem klientów, jeżeli mogą korzystać z naszej poradni psychologicznej i za granicą. Jesteśmy jedyną poradnią tego rodzaju w Czechach. Jesteśmy tu także dla klientów ze Słowacji. Dużo klientów mowiących po czesku i słowacku żyje za granicą, więc i dla tych klientów zapewniamy pomoc psychologiczną.

Oczywiście, że tak. W takim wypadku istnieją dwie możliwości

 • Na końcu zamówienia wybierz płatność kartą kredytową. W takim wypadku nie ma żadnych opłat.
 • Drugą możliwością jest przelew bankowy. Waluta konta bankowego jest w euro a konto prowadzone jest na Słowacji.

Przelew bankowy CZ

Bank: Československá obchodní banka / ČSOB

Waluta: CZK

Konto: 295588680/0300


Zagraniczny przelew bankowy

IBAN: CZ9703000000000295588680

BIG: CEKOCZPP


(Płatność przelewem z zagranicy kosztuje o 100 Kč więcej. Chodzi o opłatę bankową.)

Przelew bankowy SK

Bank: Fio banka

Waluta: EURO

Konto: 2401437173/2010


Zagraniczny przelew bankowy

IBAN: SK9083300000002401437173

BIG: FIOZSKBAXXX


(Płatność z zagranicy bez żadnych dodatkowych opłat, jeżeli chodzi o płatność w ramach UE. Płatność przelewem z tzw. krajów trzecich kosztuje o 100 Kč więcej. Chodzi o opłatę bankową)

Przelew bankowy PL

Bank: Bank Spółdzielczy w Cieszynie

Waluta: PLN

Konto: 02 8113 0007 2001 0050 4915 0001


Zagraniczny przelew bankowy

IBAN: PL02 8113 0007 2001 0050 4915 0001

BIG: POLUPLPR


(Płatność z zagranicy bez żadnych dodatkowych opłat, jeżeli chodzi o płatność w ramach PLN. Płatność przelewem z tzw. krajów trzecich kosztuje o 100 Kč więcej. Chodzi o opłatę bankową)

Należy pamiętać, że termin konsultacji psychologicznej jest obowiązkowy. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziesz chciał anulować termin, możesz tak zrobić po zalogowaniu się na swoim koncie na www.mojra.pl. W tym wypadku możesz wybrać nowy termin konsultacji, albo zostaną ci zwrócone pieniądze. W przypadku, że anulujesz termin w czasie krótszym niż 48 godzin przed konsultacją , bądź psycholog nie będzie mógł się z tobą skontaktować, pieniądze nie zostaną ci zwrócone.

Slevu na psychologickou konzultaci mohou získat lidé, kteří potřebují pomoci a konzultaci si nemohou dovolit. Jedná se tedy zejména o lidi v důchodovém věku, matky na mateřských dovolených, matky samoživitelky, studenty a taktéž o lidi, kteří se nacházejí v těžké životní situaci. Více informací naleznete v sekci: Sleva psychologických konzultací.

Zniżkę mogą otrzymać ludzie, którzy potrzebują pomocy a ich sytuacja finansowa nie pozwala im korzystać z porady psychologa. Są to w szczególności emeryci, matki na urlopie macierzyńskim, samotne matki, studenci a także ludzie, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Aby uzyskać więcej informacji, czytaj: Zniżki na konsultacje psychologiczną.

Jeżeli zapomniałeś swoje hasło do logowania, kliknij tutaj, wpisz Twój adres e-mail i potwierdź przyciskem Odtwórz hasło. Wszystkie potrzebne informacje zostaną wysłane Ci emailem.

Tak, ponieważ zapewniamy również pomoc psychologiczną osobom, które mieszkają lub pracują za granicą. To psycholog dzwoni do ciebie, więc nie musisz się martwić o wysoki rachunek za telefon, to my płacimy za połączenie.

Tak, oferujemy. Możesz konsultować się z psychologami mówiącymi po czesku i słowacku, ale także z psychologiem anglojęzycznym, psychologiem niemieckojęzycznym, psychologiem polskojęzycznym i psychologiem hiszpańskojęzycznym.

Pierwszy pomysł narodził się w naszych głowach w 2015 roku i po roku ciężkich przygotowań oficjalnie uruchomiliśmy poradnie w grudniu 2016 roku. Jeśli interesują Cię dalsze informacje na temat historii naszej poradni i naszej ścieżki, którą podążamy, możesz przeczytać artykuł na naszym blogu:

https://blog.mojra.cz/clanek/mojra-cz-nase-cesta-2015-2020

W tym artykule znajdziesz również film o naszej podróży

Ano, tuto službu nabízíme. Pokud potřebujete, aby vám psycholog zhotovil zprávu z konzultace, je potřeba si objednat nejprve emailovou konzultaci. Služba je zpoplatněna jako 1x emailová konzultace viz ceník.

Postupujte následovně:

 • Klikněte na „objednat se“ v horní části stránky
 • Z nabídky vyberte „emailová konzultace“
 • Zvolte 1x emailová konzultace s psychologem
 • Vyplňte Vaši emailovou adresu
 • Do pole „Vaše zpráva“ napište, že požadujete vyhotovit potvrzení/zprávu z konzultace, uveďte ID konzultace a případné požadavky na obsah.
 • Vyberte způsob platby*
 • Zaškrtněne políčko "Nejsem robot"
 • Odešlete objednávku kliknutím na "Dokončit objednávku"

-------------------
*Psycholog Vám odpoví nejpozději do 24 hodin od chvíle, kdy náš systém zaregistruje příchozí platbu za objednávku. Odpověď obdržíte vždy od PO-PÁ 8-16 hod.

Ano, v naší poradně lze využít i tuto možnost. Psychologa o konferenčním hovoru informujte do komentáře u konzultace, aby se na tuto variantu mohl připravit. Technické zajištění konferenčního hovoru je však na vás. Psycholog vždy provádí jednosměrný hovor přes Skype, WhatsApp nebo Viber na kontakt, který uvedete v objednávce konzultace, partnera k hovoru připojujete vy. Proto je důležité, abyste si vše technicky připravili, vyzkoušeli, ověřili kvalitu připojení apod. Jestliže po začátku konzultace nebude možné konferenční videohovor úspěšně provést, není to důvod k přesunu konzultace na jiný termín, nebo vrácení částky za konzultaci.
Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami pod adresem podpora@mojra.cz lub skorzystaj z czatu online w prawym dolnym rogu strony.Zamów konsultację jeszcze dziś!    Zamówić konsultację Odtwórz wideo