Z biegiem czasu przeplatają się w życiu dobre i złe chwile. Pojawiają się problemy, które znów szybko znikają. Dzięki doświadczeniom, nauczymy się pewne strategie rozwiązań, które później stosujemy na nowo pojawiające się problemy. Zwykle, dzięki temu mechanizmowi, jesteśmy w stanie poradzić sobie w trudnych sytuacjach życiowych. W życiu każdego z nas ale czasem pojawi się ciężar, z którym nie jesteśmy w stanie poradzić sobie bez pomocy drugiego człowieka. Zwierzymy się w pierwszej kolejności rodzinie, przyjacielom i wysłuchamy ich dobre rady. Zdarza się ale, że ta strategia zawiedzie i jest niewystarczająca. Ważne jest uświadomić sobie, że w wielu sytuacjach jest najlepszą możliwością powierzyc swoje problemy ekspertovi. Ten, dzięki swoim doświadczeniom i praktyce w danej dziedzinie, potrafi objektywnie ocenić problem i za pomocą indywidualnego podejścia do klienta określić prawidłową metodę rozwiązania danego problemu. Nasze doradctwo psychologiczne online zapewni Ci, dzięki możliwościom internetu, konsultację z psychologiem w możliwie najkrótszym czasie. Uświadamiamy sobie, że wiele kryzysowych sytuacji w życiu wymaga natychmiastowej pomocy. Oferujemy Ci indiwidualne, partnerskie i rodzinne online konstultacje, które w zależności od stopnia problemu mogą przebiegać formą jednorazowych albo częstszych spotkań online.

Pomysł otwarcia pierwszej poradni psychologicznej online v Republice Czeskiej należał do patronki projektu PhDr. Michaely Miechové. Na podstawie swojej praktyki i doświadczeń zdecydowała się rozwiązywać problemy z dostępnością pomocy psychologicznej nie tylko u nas, ale i za granicą.


1. Długi okres oczekiwania

Nie jest wyjątkiem, że w przypadku umówienia się na wizytę u psychologa, występuje długi okres oczekiwania, może to być miesiąc, ale także trzy miesiące. Eksperci z naszej psychologicznej poradni online uświadamiają sobie, že wiele problemów pojawia się nagle i wiele sytuacji kryzysowych wymaga natychmiastowej pomocy. Dla naszej psychologicznej poradni online są priorytetem najkrótsze możĺiwe terminy oczekiwań. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci termin następnego dnia.

2. Dostępność poradni psychologicznych w miejscu zamieszkania klienta

Doskonale wiemy, że nie każdy klient, który potrzebuje pomocy psychologicznej, jest obywatelem większego miasta, w którym znajdują się poradnie psychologiczne. Większość klientów musí dojeżdżać, co jest nie tylko czasochłonne, ale także kosztowne. Niezapominajmy też o naszych rodakach, którzy przeprowadzili się za pracą za granicę. Oni także często potrzebują pomocy psychologa, której nie otrzymują z jednego prostego powodu – bariery językowej. To kolejny problem, który postanowiliśmy rozwiązać. Dlatego Mojra oferuje Ci możliwość konsultacji psychologicznej online bezpośrednio z Twojego domu. Wszystko, czego potrzebujesz to telefon albo połączenie internetowe z nainstalowanym programem Skype, WhatsApp czy Viber.

3. Fenomen dzisiejszych przyśpieszonych czasów

Współczesność nas dzisiaj w pewien sposób zmusza do przyśpieszonego stylu życia. Wchodzimy zarazem w zamknięty cykl „praca, szkoła, rodzina, dzieci, małzeństwo, obowiązki“ i braknie nam czasu dla siebie. Jest nam ciężko znaleźć dla siebie nawet pół godzinki dziennie, naprzykład na spokojne wypicie filiżanki kawy lub herbaty. Więc podsuwa się pytanie, jak mamy znaleźć czas na psychologa, kiedy go naprawdę potrzebujemy? Nasza poradnia psychologiczna online skróci Ci czas wizyty u psychologa o połowę. Nie musisz nigdzie jeździć i spędzać niepotrzebny czas w samochodzie czy w transporcie publicznym.

4. Okoliczności, które uniemożliwiają wizytę u psychologa

Do takich okoliczności należy naprzykład niemożliwość zwolnienia z pracy. Nie każdy pracodawca jest chętny do tego, by zaakceptował wizytę u psychologa tak samo jak wizytę u lekarza. Większość poradni psychologicznych ma takie same godziny pracy jak Ty, więc jest prawie niemożliwe umówić się na wizytę. Dlatego Mojra oferuje Ci również terminy popołudniowe, niektórzy psycholodzy pracują i w weekendy. Z drugiej strony, jesteś może na urlopie macierzyńskim, i nie masz nikogo, kto może Ci popilnować dziecka, albo poprostu niechcesz, by ktoś z twoich bliskich wiedział o tym, że chodzisz do psychologa. To także nie jest problemem. Nasza online poradnia psychologiczna chętnie dostosuje się indywidualnym potrzebom naszych klientów. Psycholodzy mają elastyczne godziny pracy. Po uzgodnieniu jest możliwość konsultacji i w weekend.

5. Znaleźć w sobie odwagę by wyszukać pomocy

Dla wielu naszych klientów była konsultacja z psychologiem u nas ich pierwszą konsultacją w życiu. Dlaczego? Ponieważ wielu z nas trudno przyznaje sobie, że potrzebujemy pomocy. Człowiek znajduje się w sytuacji, z którą nie potrafi sobie poradzić i wstydzi się z tego powodu. Ten wstyd często uniemożliwia mu wyjść nazewnątrz i znaleźć odwagę, by odwiedzić psychologa v jego gabinecie. Mojra ze swoimi online psychologicznymi konsultacjami przyjdzie do Ciebie i pomoże Ci pokonać ten początkowy wstyd i strach

Zamów konsultację jeszcze dziś!    Zamówić konsultację Odtwórz wideo