Na pomysł otworzyć pierwszą online poradnię psychologiczną w Republice Czeskiej wpadła patronka projektu phdr Michaela Miechová w 2015 roku. Na podstawie swej praktyki i doświadczeń zdecydowała się rozwiązywać aktualne problemy z dostępnością opieki psychologicznej nie tylko u nas, ale i za granicą.

Główny pomysł otwarcia online poradni psychologicznej Mojra.pl zrodził się w 2015 roku, po starannych przygotowaniach projekt został oficjalnie uruchomiony w grudniu 2016. Początki były pełne zdystansowania, pierwsze dwie konsultacje odbyły się w lutym 2017, w maju tego samego roku było ich już 11. Początkowe wahania stopniowo ustąpiły i obecnie ma poradnia psychologiczna wielu zadowolonych klientów nie tylko z Czech, ale także z zagranicy, współpracuje z wieloma znaczącymi partnerami, firmami i jej zespół składa się z % doświadczonych psychologów z różnych dziedzin psychologii.

Mojra.cz

Główną motywacją do założenia poradni online było udostępnienie pomocy psychologicznej jak największej liczbie osób nie tylko u nas, ale i za granicą. Ważnym krokiem było usunięcie głównych przeszkód, które ludziom uniemożliwiają wizytę u psychologa - długi czas oczekiwania na wizytę, dostępność poradni psychologicznych w miejscu zamieszkania klienta, dzisiejsze tempo życia, inne okoliczności uniemożliwiające wizytę u psychologa (godziny pracy, opieka nad dzieckiem, nieruchomość…) a nie mniej ważny strach z samej wizyty.

Wszystko to zostało rozwiązane za pomocą internetu, konsultacje odbywają się online „w zaciszu własnego domu“.

Konsultacje z naszymi psychologami przebiegają formą rozmowy przez Skype, WhatsApp, Viber, telefon lub email. Terapia na odległość przeznaczona jest do rozwiązywania wszystkich rodzaji problemów, od związków partnerskich, stresu, depresji, po fobie społeczne. Skuteczność terapii online jest porównywalna z osobistą wizytą u psychologa, tylko z tą różnicą, że masz możliwość rozwiązywać swoje problemy zaraz, kiedy najbardziej tego potrzebujesz – Mojra.pl oferuje swoim klientom poranne, popołudniowe, wieczorne i weekendowe terminy konsultacji.

  • Pomoc psychologiczną uzyskasz z jakiegokolwiek miejsca . Z domu, pracy, podróży służbowej, nawet z urlopu.
  • Zminimalizujesz czas dojazdu do poradni
  • Konsultacja psychologiczna może przebiegać w formie wideo rozmowy przez Skype, WhatsApp, Viber, telefon, lub w formie pisemnej przez e-mail albo chat.
  • Duży wybór ekspertów z dziedziny psychologii.
  • Dostępność czasowa : już dziś możesz mieć konsultację z jednym z naszych psychologów. Staramy się skrócić czas oczekiwania na minimum.
  • Konsultacje w wielu językach CS, SK, PL, ENG, DE, ES.
  • 100% dyskrecja.
  • Cała strona internetowa zoptymalizowana dla telefonów komórkowych.

phdr Michaela Miechová: Jakie problemy są zbyt duże, a które znów zbyt małe

Już dziś zacznij zmieniać swoje życie na lepsze!    Zarezerwuj wolny termin już teraz