Czy masz do czynienia z dużymi zmianami w życiu? Myślisz o zmianie swojego stylu życia, ale nie wiesz jak to zrobić? Nie wiesz jak prawidłowo pracować ze swoim ciałem i emocjami? Chcesz poprawić swoje umiejętności komunikacyjne, zwiększyć pewność siebie? Potrzebujesz odzyskać utraconą motywację? A może szukasz kogoś, kto zjednoczy Twój zespół w firmie, nauczy go pracy zespołowej? W takim przypadku psycholog-coach jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie. BONUS: Otrzymasz profesjonalny coaching z wyszkolonymi ekspertami, szybko i z komfortu swojego domu.

Coaching może pomóc Ci osiągnąć cele, podjąć ważne decyzje, abyś później ich nie żałował, zająć się swoimi wewnętrznymi blokadami i lękami lub znaleźć sposoby na szczęśliwsze i bardziej spełnione życie. Coaching jest istotnym źródłem samowiedzy, jeśli jest prowadzony przez właściwego specjalistę

Kiedy szukać coacha, a kiedy psychologa?

Coaching przeznaczony jest dla osób zdrowych psychicznie, które nie przechodzą obecnie żadnego istotnego kryzysu. Coaching ma bardziej potencjał rozwojowy i wzrostowy. Jeśli czujesz, że wsparcie emocjonalne jest również potrzebne w twoim przypadku i stoisz przed jakimś procesem uzdrawiania, szukanie doradztwa psychologicznego lub trenera psychologicznego, który bardziej rozumie ludzką duszę, jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Coach często może mieć dowolną wcześniejszą specjalizację, więc może się okazać, że nie rozróżnia prawidłowo niektórych Twoich sformułowań i potrzeb.

Jak to działa?

Coaching to jedno z podejść do pracy z klientem. W przeciwieństwie do doradztwa, coach nie będzie Ci doradzał. Główna siła coachingu tkwi w pytaniach, które coach będzie zadawał oraz w szerokim wachlarzu technik coachingowych, które coach będzie stosował. Coach będzie zadawał Ci inne pytania niż te, do których jesteś przyzwyczajony od swoich przyjaciół, na przykład używając otwartych i mocnych pytań, możesz dotrzeć do prawdziwego sedna Twoich problemów. Celem jest pobudzenie Twojego umysłu, pomoc w odkryciu Twoich nieuświadomionych dotąd możliwości oraz pomoc w zaplanowaniu, a następnie zarządzaniu drogą do Twoich celów, których jeszcze nie wiesz jak osiągnąć.
W procesie coachingu klient często doświadcza wielu momentów AHA i uświadomieniai, które klient może wykorzystać nie tylko w kontekście poruszanego tematu czy celu, ale także w późniejszym życiu. Coaching jest zwykle ważnym źródłem samowiedzy.

Czytaj więcej

Trener psycholog

Offline

mgr Joanna Hoffmann

Rozwój osobisty Zmiany życiowe i adaptacje Styl życia, zdrowe nawyki Umiejętności komunikacyjne

Najbliższe terminy: 04.06.2023

Cena konsultacji 99.98 zł / 16.42 €

Trener psycholog

Offline

mgr Karolina Kossakowska

Rozwój osobisty Styl życia, zdrowe nawyki

Najbliższe terminy: 05.06.2023

Cena konsultacji 99.98 zł / 16.42 €

Trener psycholog

Offline

mgr Monika Góźdź - Chromczak

Rozwój osobisty Praca z ciałem i emocjami Zmiany życiowe i adaptacje Styl życia, zdrowe nawyki Umiejętności komunikacyjne Couching

Najbliższe terminy: 06.06.2023

Cena konsultacji 99.98 zł / 16.42 €

Trener psycholog

Offline

mgr Elena Kopchyk

Styl życia, zdrowe nawyki Umiejętności komunikacyjne

Obecnie zajęty

Cena konsultacji 99.98 zł / 16.42 €

Już dziś zacznij zmieniać swoje życie na lepsze!    Zarezerwuj wolny termin już teraz