30 minut konzultace s psychologem

Informacje o konsultacji:

Konsultacja zawiera 30 minut rozmowy z psychologiem za pośrednictwem wideo rozmowy przez Skype, WhatsApp, Viber albo rozmowy telefonicznej.

Taka długość konsultacji nadaje się w przypadku konieczności rozwiązania nagłego kryzysu życiowego, pojawieniu się nagłej sytuacji, z którą nie wiesz sobie poradzić, chcesz zapoznać się z psychologiem, albo zadać mu kilka pytań.

Jak zamówić konsultację:

  1. Kliknij na „Zamów konsultację“
  2. Wybierz niektórego z naszych psychologów i kliknij na „Wybierz psychologa“ pod jeho zdjęciem
  3. Wybierz datę i czas konsultacji, sposób konsultacji (Skype, telefon, WhatsApp, Viber), wpisz kontakt na siebie (Skype imię, telefon) a do notatki możesz krótko opisać swój problem. Kliknij na „Kontynuuj“
  4. W następnym kroku zamówienia wybierz sposób płatności, wypełnij kod bonu podarunkowego albo kuponu rabatowego, jeżeli go posiadasz, objednávky zvolíte způsob platby, vyplníte kód dárkového poukazu nebo slevového kuponu, pokud jej vlastníte, wepełnij dane do rejestracji i zaloguj się, wyrazisz zgodę z warunkami handlowymi, przetwarzaniem danych osobowych i odhaczysz pole nie jestem robotem.
  5. Kliknij na „Dokończ zamówienie“ *

Jeżeli wybrałeś płatność kartą, zostaniesz przekierowany na branę płatniczą, gdzie dokonasz zapłatę. W przypadku płatności przelewem wyślemy ci informacje dotyczące zapłaty na twój e-mail.

Pamiętaj, że zamówienie musisz zapłacić do 48 godzin od wysłania zamówienia i płatność za zamówienie musi zostać przypisana na konto bankowe poradni poradny przed samym terminem konsultacji. W razie potrzeby możesz wyłać nam potwierdzenie o zapłacie na e-mail poradnia@mojra.pl.


dostępny (od zaraz)

OPINIE KLIENTÓW

Już dziś zacznij zmieniać swoje życie na lepsze!    Zarezerwuj wolny termin już teraz